| Model numarası | DVC6200 |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
|---|---|
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Teşhis | - Evet. |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Model | Motoman AR1440 |
|---|---|
| yük | 12 kg |
| Güç Kaynağı | Yerel |
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Alan Sınıflandırması | Patlama Dayanıklı, İçsel Güvenli, FISCO, Tip N, Alev Dayanıklı, Yanmaz FM için |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| 38037899 | kablolu |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
|---|---|
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Alan Sınıflandırması | Patlama Dayanıklı, İçsel Güvenli, FISCO, Tip N, Alev Dayanıklı, Yanmaz FM için |
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Teşhis | - Evet. |
| Model numarası | DVC6200 |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Güç Kaynağı | Yerel |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Garanti | 1 yıl |
| Alan Sınıflandırması | UR3, UR5, UR10 UR3e, UR5e, UR10e CB2, CB3.0, CB3.1 |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Hava, Doğal Gaz, Azot | Yerel |