| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Çin |
| medya sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
|---|---|
| Vücut tasarımı | Kısa Desen |
| Hava Temini | 1.4 ila 6.0 bar |
| EK | Boru veya duvar montajı |
| İşletim Ortamı | Hava/Gaz/Sıvı |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Tork Aralığı | 10 Nm'den 32 000 Nm'ye kadar |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Daha uzun koşu için versiyon | S2 - 30 Dakika Görev |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Ev materyalleri | Döküm, Toz Boyalı Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Maksimum voltaj | 30,0 VDC |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | 67CFR |
| Baskı uygulamak | 0,3 ila 10,0 bar |
| Kararlı Durum Hava Tüketimi | 0,38 ila 1,3 m3/saat |
| Ağırlık | Alüminyum: 3,5 kg;Paslanmaz Çelik:8,6 kg |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | 6524 184400 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | DVC2000 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
|---|---|
| Vücut tasarımı | Kısa Desen |
| Hava Temini | 1.4 ila 6.0 bar |
| EK | Boru veya duvar montajı |
| İşletim Ortamı | Hava/Gaz/Sıvı |
| Programlama Dili | G kodu/C/C++/Python |
|---|---|
| giriş sayısı | 20 |
| Kontrol Aralığı | 6 In. 6 inç Wc To 1000 Psig Wc'den 1000 Psig'e kadar |
| Aktüatör Boyutu | 2-12 İnç |
| Kontrol Seçenekleri | manuel/otomatik |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava |
| Teşhis | Hayır |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |