| Ürün Adı | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Uygulama | Sanayi |
| Marka adı | Fisher Valve Positioner |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,25% |
| Tek ağırlık | 5 kg |
| Ürün adı | Dijital valf konumlandırıcısı |
|---|---|
| Başvuru | Sanayi |
| Marka adı | Fisher Valve Positioner |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0 .25% |
| Tek ağırlık | 5kg |
| Ürün Adı | Dijital valf konumlandırıcısı |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel |
| Marka adı | Fisher Valve Positioner |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0 .25% |
| Tek ağırlık | 5kg |
| Ürün adı | kontrol vanası KOSO 310K, fisher DVC6200 pnömatik konumlandırıcı ve KOSO 6300RC aktüatörlü |
|---|---|
| modeli | Küresel Vana |
| ortam sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Baskı yapmak | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Tip | Çok Katmanlı Kovanlı Yüksek Basınç Diferansiyel Kontrol Vanası |
|---|---|
| Bağlantı türü | Flanş, Soket Kaynağı, Alın Kaynağı |
| Flanş Tipi | FF, RF, RJ, TG, MFM |
| Flanş Standardı | JIS B2201, ASME B16.5, JB/T79, HG20592 |
| Bağlantı Boyutu | SW 32~80mm, Siyah Beyaz 65~600mm |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Garanti | 1 yıl |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Teşhis sorusu | - Evet. |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Nakliye Yolları | DHL |
|---|---|
| Ürün Adı | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Model numarası | Fisher DVC6200 |
| Renk | Gri |