| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Model numarası | DVC6200 |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Model numarası | DVC6200 |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Alan Sınıflandırması | Patlama Dayanıklı, İçsel Güvenli, FISCO, Tip N, Alev Dayanıklı, Yanmaz FM için |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Tek ağırlık | 3kg |
|---|---|
| Alt Tipi | Dijital |
| Marka adı | Fish-er |
| Nakliye Yolları | DHL |
| Uygulama | Sanayi |
| Teşhis | - Evet. |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Teşhis | - Evet. |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Güç Kaynağı | Yerel |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Garanti | 1 yıl |
| Çıkış hızı | 4 ila 180 Rpm |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200/ DVC2000/ DVC7k/ DVC510si |
| Medya | gaz |
| Tork Aralığı | 10 Nm'den 32 000 Nm'ye kadar |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Aktarma | Yay dönüşlü, Lineer |
|---|---|
| Sertifikalar | SIL özellikli, ATEX, CUTR, PED |
| Kontrol Tipi | Açık/kapalı, kısma |
| Çalışma sıcaklığı | Kriyojenik, Düşük Sıcaklık, Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| güç kaynağı | Pnömatik, manuel |