Ürün Açıklamasıseçenek

YT-520, düşük hava basıncını algıladığında bir çıkış portundan diğerine hava akış hızının yönünü değiştirir.

YT-525
Snap Oyunculuk Röle
YT-525, düşük hava basıncını algıladığında bir çıkış portundan diğerine hava akış hızının yönünü değiştirir.
 
YT-535
Snap Oyunculuk Röle
YT-535, düşük hava basıncını algıladığında bir çıkış portundan diğerine hava akış hızının yönünü değiştirir.


YT-530
Snap Oyunculuk Röle
YT-530, düşük hava basıncını algıladığında bir çıkış portundan diğerine hava akış hızının yönünü değiştirir.
YT-525 Vana İçin Elektrik Kontrollü Çelik Yapışkanlı Röle 0
 
 
 
DÜŞÜK-YÜKSEK KAPASİTE AKTÜATÖRLERDE KULLANILABİLİR ÖZELLİKLER Dahili kapasite kontrol yayı ayarlanarak konumlandırıcı yapılabilir.
verilen aktüatör için optimumDÜŞÜK HAVA TÜKETİMİ Pilot valfin hava tüketimi düşük ve kapasitesi yüksektir.ÇIKIŞ KARAKTERİSTİKLERİ SEÇİLEBİLİR Geri besleme yapısında bir kama sahip olmak, standart lineer karakteristik dışında seçenekler mevcuttur.ÇEŞİTLİ GERİ BİLDİRİM TİPLERİYLE UYUMLU Yalnızca kam bloğu değiştirilerek aşağıdaki tiplere uygulanabilir.* İçin
Doğrusal tip aktüatör : Standart kol tipi EP 8 1 için geri bildirim * Döner tip aktüatör için : Kol tipi EP 8 2 için geri bildirim * için
Döner tip aktüatör : Tahrik miline doğrudan bağlantı için geri bildirim EP 8 4 TERS EYLEMLİ PİLOT VANA KOLAYLIKLA MEVCUTTUR Çift etkili aktüatörler için konumlandırıcı, bir geri hareketli pilot gerektiren bir yay geri dönüşlü aktüatör ile birleştirildiğinde geri hareketli bir pilot vana olarak kullanılabilir.ANTİ-BASINÇ VE PATLAMAYA DAYANIKLI YAPI İŞARETLEME YERİNDE AYARLANABİLİR Anti-basınç ve patlamaya dayanıklı yapı, terminal ve bobin bloklarının tek bir pakette bir araya getirilmesiyle, konumlandırıcı kapağının içeriden kontrol veya açıklık ayarı için çıkarılmasını mümkün kılar. patlayıcı bir ortam.DOĞAL OLARAK GÜVENLİ
GENİŞ UYGULAMA KAPSAMI İÇİN YAPI Kendinden güvenli yapı (tork bobini tipi: EP82) terminalleri ve bobini tek bir paket olarak kapsar.Bu, belirtilen zener bariyerinin benimsenmesiyle birleştiğinde, üniteyi düşük (40 ) ile yüksek ( 60 ) sıcaklık aralığındaki tüm tehlikeli gaz konumlarında (Sınıf 0 alanı dahil) uygulanabilir hale getirir.
 
şirket Profili
 
00:00
 
02:00
 
 
 
YT-525 Vana İçin Elektrik Kontrollü Çelik Yapışkanlı Röle 1
 
YT-525 Vana İçin Elektrik Kontrollü Çelik Yapışkanlı Röle 2
 
YT-525 Vana İçin Elektrik Kontrollü Çelik Yapışkanlı Röle 3
 
 
YT-525 Vana İçin Elektrik Kontrollü Çelik Yapışkanlı Röle 4
 
YT-525 Vana İçin Elektrik Kontrollü Çelik Yapışkanlı Röle 5
 
YT-525 Vana İçin Elektrik Kontrollü Çelik Yapışkanlı Röle 6
 
Xiangjing (Shanghai) Elektromekanik Technology Co., Ltd. esas olarak deniz mühendisliği, petrol ve gaz, petrokimya, su koruma ve hidroelektrik, termik enerji üretimi ve diğer mekanik teknik geliştirme, teknik danışmanlık, teknik servis, kurulum ve devreye alma hizmetleri ile uğraşmaktadır. ve elektrikli ekipman ürünleri;Tanınmış marka akışkan kontrol vanaları;enstrümantasyon;hidrolik boru bağlantı parçaları;rulmanlar;mühürler;endüstriyel otomasyon ve diğer yüksek teknoloji işletmeleri.Özel hizmetimiz ile müşterilerimizin işleri kolay ve verimli hale gelir.Kapsamlı bir elektromekanik ürün tedarikçisi olarak Xiangjing (Shanghai) Technology Co., Ltd., Doktora Grubunun zengin ürün kaynaklarına ve endüstri e-ticaret platformuna ve merkezi profesyonellere güvenerek, müşteri merkezli modern pazar konseptine bağlı kalmaktadır. profesyonel siparişleri geçmek için servis ekibi.Doğru ve zamanında teslimat hizmetleri, yerelleştirilmiş hizmetler ve hızlı ve zamanında yanıt, müşteri değerini en üst düzeye çıkarmak, yedek parça tedarik döngünüzü etkili bir şekilde kısaltmak ve envanteri etkili bir şekilde azaltmak için satın alma, özel envanter ve dağıtım yönetimi ve özel teknik destek İşinizin verimliliğini etkili bir şekilde artırın, böylece şirketin genel rekabet gücünü etkin bir şekilde geliştirir.
 
SSS
 
1. biz kimiz?
Merkezimiz Şanghay, Çin'dedir, 2015'ten başlayarak Güney Amerika'ya (%40,00), Güneydoğu Asya'ya (%30,00), Doğu Avrupa'ya (%20,00), Batı Avrupa'ya (%5,00), İç Pazara (%5,00) satış yapıyoruz.Büromuzda toplam 11-50 kişi var.

2. kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
Seri üretimden önce daima bir üretim öncesi numune;
Sevkiyat öncesi her zaman son Muayene;

3. Bizden ne satın alabilirsiniz?
Vana, Vana Aksesuarları

4. Neden diğer tedarikçilerden değil de bizden satın almalısınız?
Xiangjing (Shanghai) Elektromekanik Technology Co., Ltd. esas olarak deniz mühendisliği, petrol ve gaz, petrokimya, su koruma alanlarının teknik geliştirme, teknik danışmanlık, teknik servis, kurulum ve devreye alma hizmetleri ile uğraşmaktadır.

5. Hangi hizmetleri sağlayabiliriz?
Kabul Edilen Teslimat Koşulları: FOB,CIF,EXW,Ekspres Teslimat;
Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD,EUR;
Kabul Edilen Ödeme Şekli: T/T,L/C,Kredi Kartı,Western Union,Nakit;
Konuşulan Dil: İngilizce, Çince
 
 
YT-525 Vana İçin Elektrik Kontrollü Çelik Yapışkanlı Röle 8
 
 
YT-525 Vana İçin Elektrik Kontrollü Çelik Yapışkanlı Röle 9
 
 
YT-525 Vana İçin Elektrik Kontrollü Çelik Yapışkanlı Röle 10
 
 
YT-525 Vana İçin Elektrik Kontrollü Çelik Yapışkanlı Röle 11
 
 
YT-525 Vana İçin Elektrik Kontrollü Çelik Yapışkanlı Röle 12
 
 
YT-525 Vana İçin Elektrik Kontrollü Çelik Yapışkanlı Röle 13
 
 
YT-525 Vana İçin Elektrik Kontrollü Çelik Yapışkanlı Röle 14
 
 
YT-525 Vana İçin Elektrik Kontrollü Çelik Yapışkanlı Röle 15
 
 
 
 
 
YT-525 Vana İçin Elektrik Kontrollü Çelik Yapışkanlı Röle 16