| Güç kaynağı | 4-20mA |
|---|---|
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Veri Arabirimi | kablolu |
| Özellik | Kolay hata ayıklama, performans optimizasyonu |
| Uygulama endüstrisi | Petrol, taşkın drenajı, ilaç |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
|---|---|
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Durum | Yeni |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Model numarası | SVI II |
| Durum | Yeni |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
|---|---|
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Durum | Yeni |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Durum | Yeni |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |