| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Maksimum baskı | 6bar ,90psi |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ambalaj bilgileri | Dış ticaret için ahşap kutular, IPPC sterilize ahşap kutular ve ihracat gümrük muayenesi gerektirmey |
| Ölçüm aralığı | 0-24 MA DC |
|---|---|
| Görüntülemek | LCD Ekran, 2 Satır X 16 Karakter |
| Çıkış çözünürlüğü | 0.001 MA |
| Pil ömrü | Approx. yaklaşık 20 Hours Continuous Use At 20 MA Output 20 MA Çıkışta 20 Sa |
| Kesinlik | %0,025 Tam Ölçek |
| Pil ömrü | Approx. yaklaşık 30 Hours Continuous Use At 20 MA Output 20 MA Çıkışta 30 Sa |
|---|---|
| Aksesuarlar | Taşıma Çantası, Test Uçları, Timsah Klipsler, Kullanım Kılavuzu, Kalibrasyon Sertifikası |
| Güç çıkışı | 24V DC Nominal, 30 MA Maks |
| İsteğe bağlı Aksesuarlar | Basınç Modülleri, Sıcaklık Sensörleri, Haberleşme Kabloları, PC Yazılımı |
| Güç kaynağı | 9V DC 4 X 1.5V AA Pil veya Şarj Edilebilir Pil |
| İletişim arayüzü | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Güç kaynağı | 4V DC, 120V AC veya 240V AC |
| Koruma seviyesi | IP66 |
| ekran | Mevcut Konumu, Güç Durumunu ve Diğer Bilgileri Görüntüleyebilen LCD Ekran |
| ekran | Mevcut Konumu, Güç Durumunu ve Diğer Bilgileri Görüntüleyebilen LCD Ekran |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı | -20°C ~ +70°C |
| Maksimum çıkış torku | 600 Nm |
| Yükleme metodu | Braket veya Flanş Montajı |
| Güç kaynağı | 4V DC, 120V AC veya 240V AC |
| Minimum akım | 4-20 MA DC Sabit Akım |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP 54/NEMA3 |
| Çalışma Sıcaklık Sınırları | -40 ila 82℃ |
| histerezis | Çıkış Süresinin %0,75'i |
| Duyarlılık | Arzda %10'luk Bir Değişim |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Medya | gaz |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| histerezis | ≤0,3 % |
| Nominal baskı | PN16/PN25 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -30℃~200℃ |
| Nominal çap | DN15 ~ DN300 |
| Valf gövdesi malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu + koruma |
| Histerezis | ≤0,3 % |
|---|---|
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |