| Giriş sinyali | 30 VDC ile 4 ila 20 mA DC sabit akım |
|---|---|
| Tedarik baskısı | Aktüatör gereksiniminin 0,3 bar (5 psi) üzerinde |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğal Gaz |
| Bağımsız Doğrusallık | Çıkış sinyali aralığının ± yüzde 2'si |
| Histerezis | Açıklığın yüzde 0,6'sı |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | AVP 100 |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | 3200MD |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Tam delikli boyut | 1 1/2" (40A) ~ 12" (300A) |
|---|---|
| Azaltılmış delik boyutu | 6" *4" ~ 12" *10" |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150~300, JIS 10K~20K |
| Akışkan sıcaklık | -20 ~ +200°C |
| Gövde Malzemeleri | SCPH2/WCB, SCS14A/CF8M |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | 3200MD |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | AVP 100 |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Aktüatör Boyutu | 2-12 İnç |
|---|---|
| Programlama Dili | G kodu/C/C++/Python |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | 0.2-1.0Mpa |
| çalışma hava basıncı | 0. 3 ~ 0.7MPa |
| Medya | Hava |
|---|---|
| Minimum akım | 4-20 MA DC Sabit Akım |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| Ürün Türü | Valf Konumu |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
|---|---|
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
| histerezis | ≤0,3 % |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Özellik | Neles Kontrol Vanası Neles Pozisyoner |