| Sıcaklık Aralığı | -30°C ila +70°C |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP68 |
| Tork aralığı | 10 Nm-32000 Nm |
| Güç Kaynağı | 3ph/400V/50Hz (diğer voltajlar talep üzerine) |
| Ambalaj bilgileri | Gerektiği gibi |
| Tork aralığı | 100-2300 nm |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı | -25 ° C ~+70 ° C |
| Elektrik arayüzü | 2 NPT 3/4,2 NPT1 1/2 |
| Anahtarlama Süresi | 19-47s |
| Koruma sınıfı | IP67. İsteğe bağlı IP68 |
| Ürün adı | Müdahaleci olmayan çok dönüş aktüatörleri-Limitorque MX Serisi B |
|---|---|
| Tork derecelendirme aralığı | 20 ila 1.700 ft-lb çıkış torku |
| Hız | 15 ila 200 rpm |
| Sıcaklık | -30 ° C ila 70 ° C (-22 ° F ila 158 ° F) |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu + koruma |
| Aksiyon | Doğrusal Döner Tip |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa |
| Sinyal | 4 20mADC |
| Kesinlik | Yüksek kontrol hassasiyeti |
| Koruma | IP66 Su Geçirmez Toz Geçirmez |
| Aktüatör Hareket Tipi | Doğrusal Kök, Döner Kök, Krank Kolu |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Gücü/Tork | 533787 N, 11300 Nm, 138000 Nm |
| Besleme gerilimi | AC100V, AC220V, AC440V, DC48V, AC120V |
| Maksimum İnme/Açı | 550mm, 90°, 90° |
| Kontrol sinyali | 4-20mA DC, Doğrudan dijital, Darbe, İki konumlu |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Maksimum Basınç | 6bar ,90psi |
| Ürün adı | Neles ND7000 Akıllı Valf Denetleyicisi |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Teşhis | Evet |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Ürün adı | Fisher EWT EZ kontrol vanası ve vana aktüatörü için Sipos G7 elektrikli aktüatör |
|---|---|
| marka | Sipos |
| Modeli | G7 |
| Büyük | Alaşım/çelik |
| Valf stili | Aktüatör |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58°F ila 200°F (-50°C ila 93°C) |
| Besleme Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Nitelikli nem | %10 ila %90 yoğuşmasız |
| Yalıtım direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| Aksesuarlar | Solenoid Valf |
|---|---|
| Güç | 0.2-2.2KW |
| Gövde tasarımı | Kısa Desen |
| Kontrol Aralığı | %0-100 |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |