| Stirring Rate | 1500r/min±15r/min |
|---|---|
| Warranty | Up To 5-year Limited Warranty |
| Pressure | 2.5-6.4Mpa |
| Stability | ±1.0%FS/30min |
| Temperature Compensation | (0.1 To 60.0)oC (auto Or Manual) |
| Ölçülen medya | Sıvılar |
|---|---|
| Analog çıkışlar | 4 ... 20 Ma |
| Boyut | 1/2 - 4 inç |
| Konut malzemesi | Alüminyum, paslanmaz çelik |
| Güç | 0.2-2.2kW |
| Sıklık | W-Band (~ 80 GHz) |
|---|---|
| Örnekleme yöntemi | Doğal Difüzyon |
| Ölçülen medya | Sıvılar |
| Sıcaklık sensörü | termistör |
| Analog çıkışlar | 4 ... 20 Ma |
| Orta sıcaklık aralığı | Standart: -40 ila +260 ° C (-40 ila +500 ° F) |
|---|---|
| Kesinlik | ±%0,75 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik, alaşım |
| Maks. işlem baskısı | PN 100, Sınıf 600, 20k |
| Dijital iletişim | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus |
| Doğruluk | Standart: %0,05'e kadar |
|---|---|
| Proses sıcaklığı | -40°C...+110°C |
| İsimlendirilmiş sıcaklık | -40~200℃ |
| İletişim arayüzü | Belirli Enstrümana Bağlıdır |
| Durum | Yeni |
| Bağlantı türü | Dişli/Flanşlı |
|---|---|
| LİMAN | Çin'deki ana limanlar |
| Sıcaklık telafisi | (0,1 ila 60,0)oC (otomatik veya manuel) |
| Akış Özellikleri | Doğrusal, Eşit Yüzde, Hızlı Açılış |
| Ölçüm ilkesi | Dönüşüm |
| Koruma sınıfı | IP66 |
|---|---|
| Analog çıkışlar | 4 ... 20 Ma |
| Sıcaklık sensörü | termistör |
| Konut | Alüminyum, kaplanmış |
| Kontrol sinyali | 4 - 20mA, 0 - 10V |
| Güvenlik seviyesi | SIL2/3 |
|---|---|
| Ölçüm türü | Gösterge/Mutlak |
| Çıkış sinyali | 4-20mA + Hart |
| İstikrar | ±%0.1/yıl |
| Tepki hızı | <50ms |
| Sıklık | W-Band (~ 80 GHz) |
|---|---|
| Kontrol sinyali | 4 - 20mA, 0 - 10V |
| Konut malzemesi | Alüminyum, paslanmaz çelik |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Islak malzeme | Paslanmaz çelik; 316 / 316L ve CF3M |
| Tip | Vorteks Akış Ölçer |
|---|---|
| Kesinlik | +/-% 0.5 |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı, Paslanmaz Çelik |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Ortam sıcaklığı | -20 ℃ ~+55 ℃ |