| tip | 6211 |
|---|---|
| Gövde malzemesi | Brass acc. Pirinç to DIN 50930-6 DIN 50930-6'ya göre |
| Conta malzemesi | NBR, EPDM, FKM |
| Kapak Malzemesi | KKD/PA |
| Çalışma gerilimi | 24 V DC 24 / 110 / 230 V / 50...60 Hz |
| tip | 6281 |
|---|---|
| Gövde malzemesi | Body Brass acc. Gövde Pirinç acc. to DIN EN 50930-6, stainless steel DIN EN |
| Conta malzemesi | NBR, EPDM, FKM |
| İç valf parçaları malzemesi | Paslanmaz çelik, Pirinç, Plastik (PPS) |
| Çalışma gerilimi | 024/DC, 024/UC, 024/50...60 V/Hz, 230/UC, 230/50...60 V/Hz |
| tip | 3730-0 3730-1 3730-2 3730-3 |
|---|---|
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
| Seyahat | 3,6 ila 300 mm |
| Açılma Açıları | 24 ila 100 ° |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 mA Çalışma için 3,8 mA |
| tip | 3731-3 |
|---|---|
| Kontrol döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Opsiyonel solenoid valf | İle |
| Valf teşhisi | İle |
| Patlama koruması | Sertifikasız Koruma türü "Ateşe dayanıklı muhafaza" |
| tip | 4763 Elektropnömatik konumlandırıcı |
|---|---|
| Kontrollü değişken (hareket aralığı) | 7,5 ila 60 mm, kol uzatmalı: 7,5 ila 90 mm |
| kullanım | Kısma servisi |
| ek | Lineer aktüatör, tek etkili |
| Kontrol döngüsü | 4 to 20 mA; 4 ila 20 mA; 0 to 20 mA; 0 ila 20 mA; 1 to 5 mA 1 |
| tip | 4763 Elektropnömatik konumlandırıcı |
|---|---|
| Kontrollü değişken (hareket aralığı) | 7,5 ila 60 mm, kol uzatmalı: 7,5 ila 90 mm |
| kullanım | Kısma servisi |
| ek | Lineer aktüatör, tek etkili |
| Kontrol döngüsü | 4 to 20 mA; 4 ila 20 mA; 0 to 20 mA; 0 ila 20 mA; 1 to 5 mA 1 |
| Ürün adı | Kilitleme Valfı Koso CL-420 Kilit Vanası |
|---|---|
| Marka | Koso |
| Modeli | CL-420 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Ürün adı | kilitleme valfi KOSO CL-523H kilitleme valfi |
|---|---|
| Marka | Koso |
| Modeli | CL-523H |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Ürün adı | KIMRAY CV serisi kontrol vanalı gaz regülatörü için yüksek basınç regülatörleri |
|---|---|
| Marka | KİMRAY |
| modeli | Özgeçmiş |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | yüksek basınç regülatörleri |
| Ürün adı | basınç kontrol valfi fisher HP diskli valf 667 aktüatörlü ve DVC6200 dijital konumlandırıcılı HPA aç |
|---|---|
| Marka | BALIKÇI |
| model | HP |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0.15 |