| Yapı | Eksenel akış valfi |
|---|---|
| Güç | Elektrikli |
| Özel Destek | OEM |
| Nominal çap | DN100 - DN500 |
| Malzeme | Dökme paslanmaz çelik |
| Torque range | 10 Nm-16,000 Nm (expandable to 675,000 Nm) |
|---|---|
| Communication protocols | Modbus RTU, Profibus DP, HART |
| Operating temperature | -60°C to +200°C |
| Explosion-proof certification | ATEX, IECEx, NEPSI |
| Protection rating | IP68 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
|---|---|
| Kullanımı | Basınç kontrolü |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
| Besleme Gücü | Döngü ile çalışan, 4-20mA |
| Besleme havası | IP66 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| El çarkı çalışması | Kılavuz |
| Koltuk Sızıntısı | 90cv*2.5 |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık: –30 ° C ila +70 ° C |
| Nominal diameter | DN50-DN500 |
|---|---|
| Flow characteristics | Linear, equal percentage |
| Upper valve cover type | Standard type, -46°C to 280°C |
| Connection type | Flanged , welded |
| Valve plug shape | Balanced straight-through cylindrical type |
| orifis çapı | 7.5mm veya 9 mm |
|---|---|
| Yakıt | Dizel |
| Kaput Tipi | Standart Tip |
| Aktüatör kontrol sinyali | 4-20mA, 0-10V, Açık/Kapalı |
| Valf Kontrol | SCSSV/SSV |
| Yapı | Eksenel akış valfi |
|---|---|
| Güç | Elektrikli |
| Özel Destek | OEM |
| Nominal çap | DN100 - DN500 |
| Malzeme | Dökme paslanmaz çelik |
| Kaput Tipi | Standart Tip |
|---|---|
| İşleme Türü | Döküm |
| Çalışma Baskısı | 6000PSI |
| Duyarlılık | ±%0,2 FS |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | Rotork IQ3 Elektrik Aktüatörlü ve IB Dişli Kutulu Çin Marka Büyük Çaplı Kelebek Vana |
|---|---|
| Marka | ROTORK |
| Model | IQ3 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Aktüatör |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık: –30 ° C ila +70 ° C |
|---|---|
| Aktüatör kontrol sinyali | 4-20mA, 0-10V, Açık/Kapalı |
| Kaput Tipi | Standart Tip |
| Uç Bağlantı Boyutu | 1/2" - 24" |
| Çalışma Baskısı | 6000PSI |