| fonksiyon | Sıcaklık Regülatörü (TR) |
|---|---|
| Sipariş numarası | 00-235-627 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ev materyalleri | Ev materyalleri |
| Kanal Girişi | G 1/2 |
| Sipariş numarası | 00-235-627 |
|---|---|
| tork | 34~13500Nm |
| fonksiyon | Sıcaklık Regülatörü (TR) |
| Garanti | 1 yıl |
| Giriş sinyali | 4-20mA DC veya 0-10mA DC |
| Valf tipi | Yüksek Performanslı Güvenlik Kabul Vanası |
|---|---|
| Basınç Aralığını Ayarlayın | 15 psig - 1480 psig (1 bar - 102 bar) |
| Bağlantılar | Flanşlı, Dişli, Uç Kaynaklı, Soket Kaynaklı |
| Sıcaklık aralığı | -46 ° C ila +538 ° C |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu + koruma |
| Stil | Emniyet Vanaları |
|---|---|
| Bağlantılar | Tam nozul flanged seçenek |
| Model numarası | HE /HCI /HSJ /HSL /HCA |
| Uygulama | kazan ve basınçlı kap |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu + koruma |
| Ürün adı | EMERSON CROSBY pnömatik J-Serisi doğrudan yaylı basınç tahliye vanaları |
|---|---|
| Marka | EMERSON CROSBY |
| modeli | J-SERİSİ |
| aile | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Besleme gerilimi | 9 ~ 28 V DC |
| Ürün adı | EMERSON CROSBY H-SERİSİ Yaylı emniyet valfi basınç tahliye valfi |
|---|---|
| Marka | EMERSON CROSBY |
| modeli | H-SERİSİ |
| aile | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Besleme gerilimi | 9 ~ 28 V DC |