| Ambalaj bilgileri | Karton kutu + koruma |
|---|---|
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 500 adet |
| Menşe yeri | Amerika Birleşik Devletleri |
| customized support | OEM |
|---|---|
| Communication Protocol | HART, 4-20mA Analog |
| Input Signal | Electric |
| Max Outlet Pressure | 101 psig |
| Cardboard box + protection | Air, Non Corrosive Gas |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Çalışma Sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
|---|---|
| Arz basıncı (tek etkili) | 20 ila 100 psi maksimum (1.4 ila 6.9 bar) |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| birçok uygulamaya uyar | Döner veya Doğrusal; Uzak veya Yerel |
| Arz basıncı (çift etkili) | 20 ila 150 psi maksimum (1.4 ila 10.3 bar) |
| Çalışma Sıcaklığı | -52 ila 85 ° C (-62 ila 185 ° F) |
|---|---|
| Akım sinyal çıkışı | 4 - 20 Ma |
| Güç Kaynağı | İki telli, 4 - 20 mA, 10,0 - 30,0 VDC |
| Güç kaynağı aralığı | 12.5 ila 40 VDC (tipik olarak 24 VDC) |
| İletişim protokolü | HART protokolü |
| Ağırlık | 3,5 kilo |
|---|---|
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30Vdc |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | 3,6 mA |
| Tekrarlanabilirlik | <% 0.25 |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
| Histerezis | ≤0,3 % |
|---|---|
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |
| Sertifikalar | ATEX, KESİCİ, PED |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0,2 -1,0 veya 0,4 -2,0 bar Pnömatik Sinyal |
| Teşhis | HAYIR |
| Giriş sinyali | Film, Müzik, Haber |
| Maksimum çıkış basıncı | 50 psi |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
| Darbe aralığı | 8...260mm |
| Maksimum histerez | %0,3 |