| Tip | 3FG15 |
|---|---|
| yük | 15kg/33lb |
| Parmak pozisyonu çözünürlüğü | 0.1mm/0.004 inç |
| Kavrama kuvveti Kavrama | 10-240N |
| Motor | Entegre, elektrikli BLDC |
| Türü | 3FG15 |
|---|---|
| yük | 15kg/33lb |
| Parmak konumu çözünürlüğü | 0,1 mm/0,004 inç |
| Kavrama kuvveti Kavrama | 10-240K |
| Motor | Entegre, elektrikli BLDC |
| Ürün Adı | Hanwha HCR-3 cobot endüstriyel robotik kol 6 eksenli, robot kolu denetleyicili ve cobot kaynağı için |
|---|---|
| Model | HCR-3 |
| Kullanımı | evrensel |
| Türü | robot kol |
| Ulaşmak | 0,5-2,5 m |
| Ağırlık | 29kg |
|---|---|
| yük | 10kg |
| Ulaşmak | 1300mm |
| IP sınıflandırması | IP54 |
| tekrarlanabilirlik | ±0,1 mm |