| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | AVP 100 |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Aksesuarlar | Aşırı Yük Koruması, Manuel Çalıştırma, Koruyucu Kapak Ve Geçiş Plakası |
|---|---|
| Konumlandırma doğruluğu | Tipik olarak ±%0,5 |
| Valf strok aralığı | Tipik olarak 20 mm, 40 mm, 60 mm veya 100 mm |
| Montaj | Dikey veya Askılı Montaj Seçenekleri |
| Çıkış sinyali | Tipik olarak 4-20mA veya 0-10VDC |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | AVP 100 |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | 3200MD |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | AVP 100 |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| İletişim Platformu | HART |
| İsim | Neles Valve Positioner NDX Mesto ve pnematik aktüatör ile Çin kontrol valfi |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Ürün Adı | Basınç kontrol valfi EDP300 serisi akıllı pozisyoner için Position Master ABB dijital valf pozisyone |
|---|---|
| Marka | ABB |
| Modeli | EDP300 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | basınç regülatörleri |