| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Port Boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Port Boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Port Boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Sapma | % ≤ 1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
|---|---|
| Sapma | % ≤ 1 |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Garanti | 1 yıl |
| Özel Destek | OEM |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
|---|---|
| Uyumluluk Gerilimi | 10 VDC |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | -20 °C ila +80 °C (-4 °F ila +178 °F) |
| histerezis | %0,2 |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Model numarası | 3200MD |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Başvuru | genel |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
|---|---|
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
| Teşhis | Hayır |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Dijital konumlandırıcı | 4 - 20 MA (HART) |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Uyumluluk Gerilimi | 10 VDC |